KONST / Litografier / Färglitografi 17548006

nr 1754 8006

Mikael Kihlman

(f. 1953), Sverige

Stilleben. Signerad, numrerad 17/150. Färglitografi. Bladets mått: 40x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x45 cm

Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 14:20:32)
Uppdatera
Visning

fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 20:45:44

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Mikael Kihlman

Läs mer om Mikael Kihlman